Szkolenia i usługi doradcze:

  • Zarządzanie klubem fitness– szkolenie, które pozwala poznać tajniki efektywnego prowadzenia klubu fitness oraz obsługi klienta. Dzięki niemu zwiększysz sprzedaż, podniesiesz lojalność klientów i nauczysz się wykorzystywać potencjał klubu w taki sposób by skutecznie podnieść swoje obroty
  • Szkolenie RODO– szkolenie, dzięki które pozwala poznać od podstaw rozporządzenie RODO. Firma oraz pracownicy zostaną przygotowani do pełnienia obowiązków związanych z ochroną danych osobowych, zgodnie z nowymi wytycznymi. Przedsiębiorstwo otrzyma także wsparcie oraz radę przy przygotowaniu niezbędnej dokumentacji.
  • Marketing– poprzez to szkolenie, uczestnik pozyska wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta oraz budowaniem wizerunku firmy. Na szkoleniu firma nauczy się w jaki sposób zarządzać swoim wizerunkiem a także w jaki sposób nawiązać i utrzymać więź z klientem. Pozna tajniki psychologicznej strony zagadnienia obsługi by w efektywny sposób pozyskiwać klientów oraz zwiększyć ich satysfakcję.
  • Szkolenia kulinarne– usługa szkoleniowa, dzięki której uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o sztuce przygotowywania dań. Szkoleniowiec w trakcie szkolenia przekaże komplementarną wiedzę na temat tworzenia potraw, kompozycji oraz serwowania ich tak aby zachwycić nawet najbardziej wymagającego klienta.
  • Kosmetyka i wizaż– szkolenia z zakresu kosmetyki i wizażu, prowadzone przez najlepszych specjalistów w swoim fachu. Uczestnicy, w zależności od potrzeb firmy, mogą poznać podstawy lub zaawansowane techniki makijażu pod okiem profesjonalisty lub nauczyć się wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy, poszerzając ofertę swojego salonu i skutecznie pozyskując nowych klientów.
  • Fotografia– bez względu na potrzeby firmy, możemy zorganizować każde szkolenie, które pozwoli zgłębić tajniki fotografii. W swojej ofercie posiadamy szkolenia dla profesjonalistów jak i osób, które rozpoczynają swoją przygodę z fotografią. Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy kurs fotografowania smartfonem- szkolenie pokaże niewyczerpany potencjał telefonu, tak aby stronę lub fanpage firmy wypełniły profesjonalne zdjęcia, bez potrzeby angażowania fotografa.
  • … oraz inne szkolenie, którego potrzebujesz! Możemy zorganizować dla Twojej firmy każde szkolenie, w zależności od potrzeb!