NASI TRENERZY

Nasza kadra trenerska to zespół najlepszych specjalistów. Wybieramy trenerów, szkoleniowców, instruktorów z najwyższej półki – to oznacza, że wiedza, jaką przekazujemy, jest na najwyższym poziomie, a szkolenia prowadzone są w przystępny i profesjonalny sposób.

Od wielu lat prowadzi działania w zakresie konsultingu, doradztwa strategicznego i operacyjnego, poprawy funkcjonowania podmiotów branży fitness. Prowadzi programy naprawcze oraz programy poprawiające efektywność biznesową, szkolenia wewnętrzne w klubach, oraz szkolenia otwarte. W ciągu ostatnich lat przeprowadził wiele programów poprawy efektywności biznesowej, programów naprawczych, projektów doradztwa strategicznego i operacyjnego, szkoleń w klubach jak i szkoleń otwartych.  
 

Doświadczenie zdobyła prowadząc własne studio makijażu, po za pracą z klientem, efektywnie działa jako szkoleniowiec. Biorąca udział w wielu współpracach z fotografami, salonami mody ślubnej, fryzjerami, wielokrotnie udzielająca się podczas akcji charytatywnych. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkoliła się u czołowych polskich wizażystów takich jak: Iryna Soroka, Ewelina Zych,  Katarzyna Wojtycza,  Joanna Przybylska, Karolina Matuszewska. Trzykrotnie brała udział w szkoleniu u Kamili Patyny.

 

Prezes Stowarzyszenia Kucharzy Polskich. Właściciel prywatnej firmy konsultingowej KINGS zajmująca się doradztwem kulinarnym oraz profesjonalnymi szkoleniami skierowanymi do kucharzy i restauratorów. Współzałożyciel Pomorskiej Akademii Kulinarnej. Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej przyznającej tytuły Czeladniczo – Mistrzowskie w zawodzie kucharz. Mistrz Świata BBQ, organizator Mistrzostw Polski w Potrawach z Ryb Morskich, srebrny i brązowy medalista Olimpiady Kulinarnej w Erfurcie Culinary Olympics IKA – Olympiade der Köche.

 W roku 2015 otrzymał rekomendację Slow Food, natomiast rok 2016 to także dwie czapki w żółtym przewodniku Gault&Millau oraz tytuł Szefa Kuchni Roku 2016: regionu półncno-zachodniego. Zdobywca nagród dla restauracji Destylarnia także w latach 2014, 2015 i 2016 – Grand Award – Trzy widelce w plebiscycie Poland 100 Best Restaurants. Laureat statuetki Hermes 2013 za Najlepszą Restaurację w Regionie. Organizator konkursów kulinarnych, Reprezentant Polski w Mistrzostwach Świata w Moskwie 2011 CULINARY CUP KREML. Autor kolacji podczas Festiwalu Transatlantyk 2013 „Make Hummus Not War”.

Od 2012 roku świadczy usługi z zakresu makijażu oraz indywidualnych konsultacji w obszarze kreowania stylu. Prowadzi szkolenia dla takich instytucji jak: Beauty Art Instytut, Bajla w Krakowie, Lingua Centrum Edukacji, Solid Consulting, Innovo, Szkoła Policealna Eureka, Zespół Szkół licealnych i Technicznych w Jarosławiu. Ponadto swoje doświadczenie trenerskie zdobywa pracując na stanowisku regionalnego eksperta do spraw zapachów w perfumeriach Douglas oraz jako regionalny trener w Golden Rose.

Gwiazda polskiego cukiernictwa z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Mistrz Polski i świata w cukiernictwie, który trzy razy brał udział w najbardziej prestiżowym konkursie, jakim jest Puchar Świata Cukierników w Lyonie. Wykładowca, szkoleniowiec, mentor, którego podopieczni osiągają sukcesy w branży. Jest właścicielem cukierni Pawlova, gdzie można skosztować smaków tradycyjnych oraz wyszukanych słodkości, jakie przez klientów nazywane są działami sztuki.

Trener rozwoju osobistego i coach. Zajmuje się podnoszeniem kompetencji kadr kierowniczych w firmach i administracji publicznej. Prowadzi profesjonalne szkolenia z zakresu praw autorskich, własności intelektualnej i ochrony danych osobowych, pomagając wielu grupom zawodowym w zabezpieczeniu wyników ich pracy przed roszczeniami osób trzecich. Prowadzi warsztaty z komunikacji dla kadr menadżerskich w firmach i instytucjach, w trakcie których uczestnicy budują pewność siebie w wystąpieniach publicznych i doskonalą swoje prezentacje sprzedażowe.

Członek elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni, wieloletni Prezes Włoskiego Stowarzyszenia Kucharzy w Polsce, były oficjalny kucharz Episkopatu Polski. Jedyny w Polsce oficjalny kucharz przygotowujący dania dla dwóch Papieży – Jana Pawła II i Benedykta XVI oraz delegacji z Watykanu podczas pielgrzymek papieskich do Polski. Kucharz przygotowujący dania dla najbardziej znanych polityków, biznesmenów, aktorów, piosenkarzy oraz firm wiodących na rynku Polskim. Szef kuchni Executive przeprowadzający szkolenia dla kucharzy i osób prywatnych pasjonujących się kuchnią włoską. Osobowość prezentowana w wielu czasopismach branży gastronomicznej, autor przepisów i ekspert kulinarny.

Specjalista z zakresu prawa, od 2014 roku właściciel w Kancelarii Adwokackiej Adwokat Aleksander Lisiecki z/s w Ostrowie Wlkp., prowadzącej sprawy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria prowadzi sprawy ze wszystkich dziedzin prawa, zarówno prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, administracyjnego, rodzinnego i opiekuńczego itd. Wykształcenie: ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego kierunek: prawo; zdał egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa oraz egzamin adwokacki  w marcu 2014r. i od tego czasu prowadzi własną działalność.

Obszar specjalizacji: ochrona danych osobowych, marketing i przedaż. Wdrażanie i przygotowywanie dokumentacji oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych. Posiada szeroką wiedzę z zakresu przepisów o ochronie danych osobowych, jak również na temat praktycznego zastosowania ich w przedsiębiorstwie. Trener na kursach i szkoleniach dotyczących ochrony danych osobowych – praktyk o bogatym doświadczeniu zgromadzonym podczas wieloletniej pracy trenerskiej i eksperckiej dla wielu podmiotów sektora prywatnego. Pełni funkcję Administratora Bezpieczeństwa Informacji w wielu firmach.

Specjalista w zakresie ochrony danych osobowych, Administrator Bezpieczeństwa Informacji, wdraża procedury ochrony danych osobowych i doradza w tym zakresie wielu firmom. Przygotował wiele firm do wdrożenia nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, przygotowując dokumentację oraz opracowując funkcjonowanie procedur w danym przedsiębiorstwie, zgodnych z obowiązujacymi wytycznymi RODO. Prowadził oraz współprowadził wiele kursów poświęconych tematyce RODO oraz wdrożył samodzielnie rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych w wielu przedsiębiorstwach.

Close Menu