Paweł mieszała

O trenerze:

Gwiazda polskiego cukiernictwa z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Mistrz Polski i świata w cukiernictwie, który trzy razy brał udział w najbardziej prestiżowym konkursie, jakim jest Puchar Świata Cukierników w Lyonie. Wykładowca, szkoleniowiec, mentor, którego podopieczni osiągają sukcesy w branży. Jest właścicielem cukierni Pawlova, gdzie można skosztować smaków tradycyjnych oraz wyszukanych słodkości, jakie przez klientów nazywane są działami sztuki.

Odbywał staże we Francji oraz Belgii, do dziś kontynuując współpracę z tamtejszymi, wybitnymi cukiernikami. W 2000 roku – Mistrz Szkolący i odpowiedzialny za przygotowanie Marleny Szymaś do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników – Lisbona (wynik – I miejsce). W 2002 roku – Mistrz Szkolący i odpowiedzialny kreatywnie za przygotowanie Michała Doroszkiewicza do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników – Poznań (wynik – I miejsce). W 2013 roku – Mistrz Szkolący i odpowiedzialny za przygotowanie Mariusza Góreckiego do Mistrzostw Świata Młodych Cukierników – Rio de Janeiro.

W latach 1995-2004 wykładowca w Europejskiej Szkole Mistrzów „Proffesional” oraz w Akademii Zeelandia. Tegoroczny podwójny, brązowy medalista kulinarnych Mistrzostw Świata w Luksemburgu. Autor albumu „Wykwintne desery polskie”.