POMOC

Sprawdź najczęściej zadawane pytania. Jeśli w tym dziale nie znajdziesz tego, czego szukasz – zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy na wszystkie pytania.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W szkoleniach mogą uczestniczyć wyłącznie osoby zatrudnione (każdy rodzaj umowy) lub osoby prowadzące działalność gospodarczą. Uczestnictwo osób od 16 do 18 roku życia wymaga pisemnej zgody prawnego opiekuna.

Osoby chcące wziąć udział w szkoleniu proszone są o kontakt mailowy (biuro@szkoleniaunijne.eu), telefoniczny (798 932 003) lub poprzez firmowy profil na Facebooku: https://www.facebook.com/szkoleniaunijneeu

Załatwiamy za Ciebie pracochłonne formalności. Nie musisz sam tworzyć wniosku i przechodzić przez wszystkie procedury – szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces.

Każdy wniosek po wcześniejszym przygotowaniu przez nasz zespół i pozytywnej weryfikacji zostaje zatwierdzany, co oznacza gwarancję otrzymania dofinansowania.

Godziny, w jakich odbywają się szkolenia, ustalane są indywidualnie. Mogą to być godziny popołudniowe lub weekendy lub na przykład godziny poranne, jeśli szkolenie odbywa się w obrębie jednej firmy dla jej pracowników.

Organizowane przez nas szkolenia trwają od dwóch do czterech dni i  od 10 do 40 godzin, w zależności od indywidualnych ustaleń.

Szkolenia odbywają się wg indywidualnych ustaleń – możemy zorganizować szkolenie w siedzibie Twojej firmy lub wykorzystać nasze sale wykładowe.

Tak, po ukończonym szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje od nas zaświadczenie potwierdzone certyfikatem DEKRA.

Organizujemy szkolenia z przeróżnych dziedzin – od gastronomii, poprzez kosmetykę, informatykę, RODO, marketing, social-media, fotografię i grafikę aż po szkolenia prawnicze. Potrzebujesz innego szkolenia? Napisz lub zadzwoń, zorganizujemy je!

Nie, nasze szkolenia skierowane są do osób pracujących w oparciu o każdy rodzaj umowy (również umowa-zlecenie) oraz dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Niemal w każdym! Ale lista województw,  w których organizujemy szkolenia, nie jest stała, dlatego prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

Nasza kadra trenerska to zespół najlepszych specjalistów, którzy  przekazują wiedzę na najwyższym poziomie, a szkolenia prowadzone są w przystępny i profesjonalny sposób.

Skontaktuj się

Nie znalazłe(a)ś odpowiedzi?

(+48) 798 932 003

Od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 15.00

biuro@szkoleniaunijne.eu

W treści maila prosimy wpisać miasto, rodzaj szkolenia oraz status zatrudnienia.