SZKOLENIA

Szkolenia szyte na miarę! Sprawdź listę naszych szkoleń, a jeśli nie znajdziesz nic dla siebie – zorganizujemy dokładnie takie szkolenie, jakiego potrzebujesz. Każde nasze szkolenie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Kompleksowa obsługa klienta

Realizacja szkoleń oraz usług doradczych

We współpracy z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach proponujemy nie tylko ciekawe sposoby zdobywania  wiedzy, ale zapewniamy również ekscytujące przeżycia w czasie części praktycznych naszych spotkań. Zapewniamy dobrej jakości materiały szkoleniowe potrzebne na każdym ze szkoleń. W zależności od indywidualnych potrzeb dopasowujemy trenera do firmy.

W gronie naszych doświadczonych trenerów mamy kilka znanych i cenionych w swoich profesjach osób! Sprawdź kto to:

Załatwiamy za Ciebie wszystkie pracochłonne formalności. Nie musisz sam przechodzić przez wszystkie procedury – szybko i sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces pozyskiwania Funduszy Europejskich. Z pomocą dofinansowania ze środków Unii Europejskiej jesteś w stanie nie tylko zadbać o rozwój swojej firmy, ale także spełniać marzenia.

To łatwiejsze, niż Ci się wydaje! Dowiedź się więcej w dziale „Dofinansowanie” na naszej stronie lub skontaktuj się z nami bezpośrednio!

Szkolenia
kulinarne

Szkolenia
kosmetyczne

Szkolenia
rodo

Szkolenia
marketing-sprzedaż

Szkolenia
fotograficzne

Szkolenia
social-media

Szkolenia
zarządzanie klubem fitness

Szkolenia
prawnicze

Szkolenia
informatyczne

Nie znalazłeś szkolenia, które Cię interesuje? Żaden problem! Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz, a my to zrealizujemy!

dlaczego warto?

Wzost
kwalifikacji

Korzystając z naszych szkoleń dajesz szansę sobie i swoim pracownikom na podniesienie umiejętnośi i kwalifikacji w wybranych dziedzinach, co bezpośrednio przekłada się na wymierne korzyści firmy.

praktyczna wiedza i umiejętności

Dokształcając siebie i swoich pracowników w konkretnej dziedzinie budujesz profesjonalny wizerunek marki i efektywniej spełniasz oczekiwania swoich klientów.

analiza dotychczasowej pracy

Dzięki naszym szkoleniom i usługom doradczym firma przeprowadza u siebie analizę pracy i wycigą wnioski, pozwalające na bardziej efektywną i sprawną pracę.

certyfikat zbodytej wiedzy

Każdy uczestnik szkolenia oraz usługi doradczej otrzymuje po ukończonej usłudze certyfikat potwierdzający udział w danej usłudze.