Barbara Gańcza

Od trenera:

Cześć, nazywam się Barbara Gańcza. Z wykształcenia jestem prawnikiem i managerem zasobów ludzkich. Zdobytą na studiach prawniczych i pedagogicznych wiedzę, na bieżąco wykorzystuję w moim życiu prywatnym i zawodowym.

Od ponad 15 lat zajmuję się podnoszeniem kompetencji kadr kierowniczych w firmach i administracji publicznej. Prowadzę profesjonalne szkolenia z zakresu praw autorskich, własności intelektualnej i ochrony danych osobowych, pomagając wielu grupom zawodowym w zabezpieczeniu wyników ich pracy przed roszczeniami osób trzecich.

Pracując z kobietami, pomagam im odkryć cechy, które pozwalają im w pełni realizować się w życiu zawodowym. Dzięki ich systematycznemu rozwijaniu, kobiety mogą czerpać przyjemność z życia. Moje szkolenia są efektywne i dlatego tak wiele kobiet cieszy się dziś sukcesem, skutecznie rozwijając swoje firmy i sprawnie zarządzając swoimi pracownikami.

W pracy z mężczyznami, skupiam się na unikalnych kompetencjach tak, aby mogli oni skrócić drogę do osiągnięcia pozycji cenionego specjalisty w swojej branży.

Prowadzę warsztaty z komunikacji dla kadr menadżerskich w firmach i instytucjach, w trakcie których uczestnicy budują pewność siebie w wystąpieniach publicznych, doskonalą swoje prezentacje sprzedażowe wzbogacając je o nowoczesne metody pracy z obrazem, uczą się wydajniej pracować z zespołem.

Wierzę, że „świat zewnętrzny jest odbiciem tego, co jest w nas” i pracując nad sobą możemy osiągnąć cele, zrealizować marzenia i być spełnionym, szczęśliwym człowiekiem. Wolny czas przeznaczam na podróże, szczególnie te pod żaglami, taniec i samorozwój.